domov - replík hodiniek
Veľmi výnimočný kus dorazí na aukcii u Christie je v Ženeve 14. mája možná. Je to vlastne výnimočný výnimočné vreckové hodinky vyrába Abraham-Louis Breguet, primárne hodinár svojho pracovného dňa, a určite jeden z najlepších horologists všetkých čias.
Abraham-Louis Breguet môže byť zakladateľa značky Breguet sledovať , A tvorca mnohých častiach vhodných pre členov z Európskej šľachty: King George III, Marie-Antoinette, Alexander ja Ruska, George IV Spojeného kráľovstva, Arthur Wellesley, 1. vojvoda z Wellingtonu a snáď aj Napoleon Bonaparte. Dobrou naučiť ich bežne uvedené ako "hodinári z kráľov, kráľ hodinárov".
Akékoľvek na replík hodiniek navrhnutých Abraham-Louis Breguet je skutočne jedinečný, pretože to dobrá hodinár vyrobené iba štyri, päť set repliku hodinky po celú dobu jeho životnosti. To nepochybne znamená názor, ktorý bude v dražbe vnútri páru mesiacov, sa stal najdôležitejšie ton je potrebné hľadať v dlhom čase. V skutočnosti je to mimoriadne vzácna 18-karátového zlata presnosť hodinky s dvoma pohybmi ( "Montre deux mouvements"), ktorá bola podpísaná Breguet et Fils. Replika hodiniek využíva 26 "" "pozláteného mosadzného pohybu s dvoma plnými mechanizmami každý s gong barelov a úplne drahokamy, so zlatými a platinovými skrutiek a kovových blued vyváženie pružín Breguet voľný odpruženými. To je v skutočnosti jeden medzi experimentálnymi replík hodiniek s dvoma kompletnými akciou produkovaných Breguet. Zostatky na tomto replík hodiniek sú vložené tak blízko jeden druhému, že rezonovať pri radení synchronizované.
Bolo začať s predal v auguste 1814 na konkrétne pánovi Garcias z Londýna. Prvé cenovka bolo 5,000 frankov Panerai Luminor GMT . Replika hodinky boli potom v držbe na princa Carignan, Rely Villafranca, replika autorizovaní predajcovia hodiniek Breitling , ktorý ju získal za túto sumu štyroch, 500 frankov. Na základe historických dokumentov založených Breguet vyrobené iba tri príklady tohto rezonančných Pocketwatch model: len jeden George IV, kráľ Anglicka; jedna s francúzskym koruny, čo jeden konkrétny, ktoré môžu byť určené budú vydražené naozaj čoskoro. Jedným z ďalších dve časti sú v skutočnosti zachované, zatiaľ čo v múzeu v Jeruzaleme
replík hodiniek bude pravdepodobne k dispozícii na Essential replík hodiniek aukcie a jej aproximovať cena sa pohybuje medzi CHF800,000 a CHF1,400,000 ($ 875956 - $ 1532924) .. Hodnota bude s najväčšou pravdepodobnosťou ísť dokonca zvýšili, ale musíme nezabudnite šanca na osobné tieto druhy hodinárske šperku sa dostali stále neobvyklé. Ak sa chcete dozvedieť viac o pozadí kusa, alebo jednoducho umiestnenie vašej ponuky, nezabudnite si vziať hodinky webové stránky Christie.
švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky