domov - replík hodiniek
A. Lange Sohne - Lange 1 Daymatic | Nová replika watchesPush spustenie
Lange 1 Daymatic
A. Lange Söhne for S úplne nový samonatahovací pohyb vyrobený s podlahou nahor, LANGE 1 DAYMATIC poskytuje ďalšiu kapitolu pre splnenie príbehu. Lange Söhne je najznámejší časomer príbuzní. Jeho diskrétne rozlišovacia funkcia je naozaj formát zrkadlové voľby. A retrográdna deň v týždni znamení odrody správne kontrapunkt v deň displeji neskladných screen.Because premiérou okolo 15 mnoho rokov v minulosti, LANGE 1 bol skutočne nezameniteľný zaoberá kraja. Lange Sohne. So svojím usporiadaním mimo stred voľbou a tiež patentovaným obrazovke neštandardných zobrazenie dáta, ale začal sa stať okamžite rozoznateľný módna ikona manufaktúra je, rating medzi mnohými najviac radil náramkových hodiniek všetkých inštancií. Paralelne s tým je vlastne jeden z podstate najvýnosnejších hodiniek z uznávaného hodinárskej firmy. Jeho uznanie podnietila rozvoj celkovej LANGE 1 príbuzní skladá z 6 veľmi odlišných štýlov, ktoré zdieľajú osoba častou aktívum: kamera hodiniek ručne navinuté pohyb pomocou dvojča podstatnú oporou hlavne pre elektrickej energie rezervy trikrát vizualizované indikátorom progresívneho power-Reserve. Ktorý uviedol, že tam bolo za žiadnych okolností samonavíjacia LANGE 1. Ale teraz, čakanie je u okolo. Pre všetkých vyznávačov výnimočných hodiniek, ako sú jednotlivci, ktoré pochádzajú personalizovaných uspokojenie z kŕmenia to so všetkým základnom sily, výrobňa teraz ponúka self-vinutia LANGE 1 DAYMATIC, ktorý má retrográdna deň-ofweek obrazovku. Pre členov hodinky rodinných pri používaní prestížne identifikovať, to znamená začiatok nového obdobia.
A. Lange Sohne
Ak chcete začať s pohľad sa zdá, časté, ale bližší objaviť ukazuje, že je revolučný v každom ohľade. Dotoval s čerstvo vyvinutý samonatahovací hnutia, to poskytuje veľmi nový bod hodinky s Lange jedna. V porovnaní s použitím ručne vinuté LANGE jedno, číselník z LANGE 1 DAYMATIC je odraz symetrický. Iba znalci budú vedomí tejto diskrétne znakom na samonavíjací LANGE 1. Na svojom stretnutí, primárny spojením s hodinu a momentu ruky sa stala cez príslušné strane. U niektorých hodiniek fanatikov, ktorí majú na svojich hodiniek na ich ľavé zápästie, tento formát má zisk, že zakaždým, keď opäť vytiahnuť svoj rukáv, prvý bod, ktorý sa chystá k videniu bude najdôležitejšie informácie: čas. Naopak, patentovaný veľké veľkosti dáta bola presunutá zo svojej obvyklej umiestnenie v najlepšom ideálny pre Major ešte zostáva. Pod ním je cenný retrográdna displej deň v týždni je harmónia, ktorý nahradí indikátor napájania rezervy, ktoré self-vinutia hodinky sa nebude vyžadovať. Dátum a deň v týždni ukazuje, môže byť pohodlne a zvlášť vysoko vyvinuté s dvoma tlačovými časti. Ako bol prípad s typickým LANGE jednej, zobrazí sa na LANGE 1 DAYMATIC sú harmonicky usporiadané cez pevné strieborným číselníkom. Ako ilustráciu, centrum s neskladných deň spolu s altány na deň v týždni a sekúnd palmy sú asi ten istý zvislej osi. Tu je základná línia rovnoramenného trojuholníka, ktorého myšlienka spočíva práve v polovici s tlačidlo na klávesnici.
A. Lange Sohne
prípad s jedným LANGE DAYMATIC v žltého zlata, ružového zlata alebo platiny poskytuje majestátne priemer 39.five milimetrov, prakticky jedna konkrétna milimeter oveľa väčšia v porovnaní s LANGE 1. Je vybavený self -winding kaliber L021.one ktorý vznikol zo svojho základu. Efektívna vinutie je isté ťažkým centrálnym rotora jemne reliéfne pomocou "A. Lange Söhne" podpis. To zaberá Váš kompletný priemere 31,6 milimetra od pohybu. Rotor je vyrobený z nemeckého striebra, kovová historicky zamestnaná Lange jednoducho preto, že jeho mimoriadnej domov. Platinové zotrvačná hmotnosť okolo vonkajšieho okraja s rotorom transformuje ani zďaleka najviac jemné gestá zápästia na kinetickú vinutia elektriny. Keď dôkladne hojenie, hnacia sila včlení elektrickej energie rezerva vo výške 50 hodin.Roční pohybu atribúty rad ďalších špičkových znaky kvality, ktoré sa stali štandardom pre Lange, vrátane ručne ryté harmónie penis, čo je indexless kmitanie programu závislé na zotrvačníku značný s excentrickým poising závažie navyše k harmónii jar vyrábané a vyrobené in-house. To bije za poplatok 21.600 polotovarov kmitov za každú hodinu. Korunný akcenty Lange štýlu remeselnej sú priskrutkované sedem zlatých šatónmi zaistené tepelne modřené skrutky. Ochraňoval detaily, ako sú tieto predstavujú genetický odtlačok, ktorý zrejme identifikuje LANGE 1 DAYMATIC ako člen od krásnej LANGE jedným príbuzným.
A. Lange Söhne
Movement Lange výroba ráže L021.one, samonatahovací, vytvorený podľa najpresnejších Lange vynikajúcich štandardov a ozdobený a zmontované ručne; precízne nastaviť v piatich polohách; Centrálna rotor s odstredivou hmoty v platiny; Bilancia kohút ryl handNo replika omega konštelácie hodiniek dámy . pohybových plôch: 426No. šperkov: 67Screwed zlaté Chatons: 7Escapement: Lever escapementOscillation postup: odolný proti nárazom glucydur stability s excentrickými poising závažiami; Výnimočná kvalitné harmónia pružina z in-house, kmitočet 21,600 návesy oscilácie pre každú hodinu, spôsob nastavovania porážka s bočným skrutkou a krčnej chrbtice springPower rezervy: päťdesiat hod keď je to absolútne woundFunctions: indikácia času s niekoľkých hodinách a minútach, dcérske sekúnd s koncovými sekúnd , patentovaný veľké veľkosti dátum, retrográdna deň v týždni displayOperating faktory: koruna pre vinutia hodinky a nastavenie času, axiálne kusy ku korekcii deň a deň v týždni displaysCase rozmery: Priemer: 39.five milimetrov; top: 10.four millimetresMovement rozmery: Priemer: 31.six milimetrov; top: 6.1 millimetresReferences 320.021 320,032 320.025Case: zo žltého zlata ružové zlato PlatinumDial: Solid striebro, champagneSolid striebro, argenteSolid striebro, rhodieHands: zo žltého zlata ružové zlato Rhodiumed goldGlass a zadné viečko: zafírové sklo (tvrdosť 9) remienok: Ručne šitý krokodíl popruh a Lange špice sponou v bezchybnom zlata alebo platiny. švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky