domov - replík hodiniek


Má analýza iba sektor bol ísť hľadať a vidieť, že v jednej ceste alebo ďalšie väčšina replík hodiniek sú podporované prostredníctvom replík hodiniek, ktoré boli navrhnuté v priebehu 18. a devätnásteho storočia, Mille naznačuje. Ak som si prial také hodinky, ja by som značne alternatívne získať skutočný faktor v aukcii ako repliky.
mille s predstavovať si bola zahájená splynúť v polovici 90. rokov, keď si uvedomil, že zažil to mal k dispozícii všetky korporátne hodiniek prostredím. Čoskoro po absolvovaní vysokej školy firme 20 desaťročia skôr, Mille, ktorý vyrástol blízko k St.Tropez, skúsený vziať dielo starostlivosti o watchexport francúzske departementy s veľkým Matra konglomerátu. On vystúpil Matra pre Seiko, na mieste, kde získali najlepší spôsob, ako zabezpečiť obrovské množstvo replík hodiniek. Tento postoj ho naučil, okrem iných problémov, že Nevedel nepáči spoločností, ktoré, ako ho nevšimol, vypočítaných výsledkov v tonáži.
On sa presunul do Mauboussin, exkluzívny klenotníctvo v Paríži nóbl Dajte VEND kde by Bežal hodinárskeho delenie. Nepárne otázkou bolo, že najlepší spôsob, ako Mille to videl, Mauboussin nebol t dosť odlišné od svojho bývalého zamestnávateľa.
Všetci S posadnutý množstvo, a že nenávidím množstvo, hovorí Mille, vytvorenie predajné ciele znieť nechutné. V Mauboussin boli posadnutí Cartier, ktorý bol propagujúce asi 500.000 dielov za rok v porovnaní so stovkami pre Mauboussin. Všetci ľudia robí identický bod: Robia trhovisko prieskumy, replika IWC portugalskej Yacht Club chronograf cena hodiniek robia predajné polohovanie cien, lebo obsahujú marža vinobranie omega hodinky , môžu mať finančné prostriedky, a preto sa im podarí v celej cenovej kategórii.
som sa rozhodol vykonať len iný. Ja by som žiadnu legitimitu. Som sa nenarodil v devätnástom storočí, a že som nie som hodinára, ale ma napadlo, že osobne, aby výrobok alebo službu sa mi páči, čo kedy je poplatok, a stačí umiestniť rozpätie okrem toho.
mille s odvážnym debut svojho RM 001at skoro dvojnásobok ceny ďalšieho najnákladnejšie tourbillonput mu o mape v roku 2001.
V roku 1999 Mille vľavo Mauboussin, predal 2.000.000 $ podiel v podniku, a < img src="http://media3.iwc.com/site_media/thumbnails/cf/da/siderale_white_bg.cfda636adfaf2fce04056aaeef0b5972.jpg" /> V spojení s menovou manžela alebo manželky Dominique Guenat, začal sústrediť na RM 001. s komplexom akciou, Mille sa otočil k Skunkworks na Renaud et Papi, v researchanddevelopment rameno oldline švajčiarskych hodiniek Audemars Piguet agentúry. R napriek tomu robí Mille s akciou.
RM 001 bude tourbillonan 18thcentury komplikáciu, ktorá zahŕňa vyrastie niečo o antein, aby sa zapojili do fancywatch na pokrovom stole týchto daysbut promile s myšlienkou by získali preč odtiaľ. Jeho Tourbillon by mohli byť napojené na váš levered mosta oxidu nanovlákien. Žiadne zlato kdekoľvek. Hodinky by dokonca za cenu celého 135,000twice $ cena následné najdrahšie Tourbillon po dobu. To pre začať s hodinkami od neznámeho nonwatchmaker.
Na papieri to zriedka vyzeral sľubne. Tušila som tam bol na trhu z čoho vyberať na tieto hodinky, ale nemal som tušenie, aký veľký to bol. Ja myslel by som ponúknuť pravdepodobne niekoľko desiatok replík hodiniek, hovorí Mille.
Keď RM 001 udrieť trhovisko v auguste 2001, okamžite sa stala veľmi jasné promile s hazard zažil vyplatilo. Tam bol v podstate prakticky nič podobné na trhu v tom čase; celé stvorenie beh osemdesiatich modelov zakúpených v ničom ploché, naznačuje Andrew Hildreth, ekonóm, ktorý chýba mu koronárnych srdcových do svojho značkou a teraz moderuje Mille na riadku diskusné panely. Došlo k zmene mora bezprostredne po Mille prišiel alongboth s ohľadom na štýl, tak z hľadiska cien.

švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky