domov - replík hodiniek
Štvrtá verzia vašej dvojročnej Iba replík hodiniek Charitatívne aukcie sa konala v hoteli Hermitage v Monaku 23. septembra, v prítomnosti J. K. J. Prince Albert II Monaka. Predaj priniesol vynikajúce. , 563000, zdvojnásobenie výsledky za rok 2009. Aukcie domov bol plný spolu s predajom vytvorené extrémnou web a telefónne ponuky z celého sveta. Ronnie drevená s Rolling Stones sa zúčastnilo poukázať na jeho vedenie do priniesť. Objavte celý efekty a obrázky z hlavných piatich haldách vnútri.
Dole ešte zostáva, aby zostávajúci do ideálu, zatiaľ čo v popredí: Ron Wood, Luis Garcia (Directeur de Recherche CNRS), Philippe Ferreyrolles, Monique Pettavino, kniežaťa Alberta II Monaka, Tess Pettavino, Gaelle Tallarida (Starostlivosť o Dierctor Monaco Yacht Show), Peter Rigby (Main vláda Informa), Paul Pettavino, Luc Pettavino (predseda APM) Foto: © Claude Charvin
jediné hodinky, je vlastne neuveriteľné oslavy. Množstvo zdvihol cez aukciu zdvojnásobil na. .five miliónov! Ale čo je tiež dobré s iba hodiniek je, že sme boli všetci spojení ľudského tepla a solidarity, vysvetlil Paulovi Pettavino 15 yr zastarané dospievajúci ovplyvnená DMD.
Celková 2011 sa rovná asi 6.150.000 $, čo výrazne prevyšuje predaj 2009, ktorý rozpoznal. , 285, päťsto alebo jednoducho vyššie 3.000.000 $ v súčasnosti výmenných poplatkov.
S. .five milióna, výsledok aukcie je oveľa viac než len výnimočná. len pozerať 2011 by mohlo byť výsledkom vynikajúcej spolupráce týkajúcej sa hodinky vyrába, spoločníkmi, médiá, organizersnevertheless je veľmi predovšetkým vynikajúci prevádzkovať vykonávané žien a mužov pochádzajúcich zo neuveriteľne výrazných horizontov, ktorí spojili svoje sily, aby robiť nádej v šetrení, na DMD, vyhlásil Luc Pettavino, prezident v partnerského Monaku contre les myopatie a zakladateľ iba prezerať.
Po aukcii, H.S.H Prince Albert II Monaka poďakoval všetkým ľuďom za ich prácu a pomoc.
výnosy z dražieb umožní priebežnú analýzu, vedeckých rokovaní za okrúhlym stolom aj na celom svete spoločného úsilia (ľad). Mládež a mladistvý dospelí sú ovplyvnené DMD môže vážne dúfať, že prospech vo vedeckej a klinické skúšky sa sústredil o zriadení liečebných plánov tak rýchlo, ako to možné.
organizovaná prostredníctvom partnerského Monaku contre les myopatia, antiquorum dražiteľov a tiež Monaco Yacht Show, spolu s neoceniteľnú podporu štyridsiatich svojich najprestížnejších a progresívne hodinári, aukcie ukončil sériu výstav náhľad, ktorý prišiel asi v Bangkoku, Singapur, Hong Kong, Šanghaj, Peking, Tokio, L. a., Ny, Milan, Ženeva a Monako (po celý Monaco Yacht jasne ukazujú).
úžasný výsledok dosiahol dnes by bol konečný výsledok perfektnú kombináciu zapojenia 40 na najlepších svetových hodinárov, ktoré majú objaviť spolu navzájom ponúknuť skupina vynikajúcich a špeciálnych hodiniek, výkonným a extrémne planéty turné s náhľady z ideálnych miest uspieť v von sa pozerať na nadšencov a znalca, okrem našich prebiehajúcich aj nezanedbateľné úsilie dvíhať uznanie medzi mnohými zberateľov, poznamenal Julien Schaerer, Controlling riaditeľ a Auctioneer na antiquorum Ženeve.
najvyššej päť kopa skončil
veľké množstvo tridsať: jedinečná Patek Philippe Zn. 3939 ručné vinutia minút opakovač s Tourbillon v chrómovej oceli. Tento kus predstavený. , 400000 proti rýchlosťou priania. 50.000. 50,000.
Lot 32: Richard Mille RM 027 Tourbillon opotrebovaný Rafael Nadal, keď vyhral v roku 2011 majstrovstvá Monte Carlo sa siedmym rokom jogging. Vysoko kvalitný a špeciálne, naozaj ľahký, tonneau tvoril a zakrivené, prototyp uhlík, titán a lietal náramkové hodinky s výrazným regulátorom Tourbillon jednu minútu. Tento kus predstavený. 10,000.
Dobrý obchod 15: DeWitt Concept sledovať No. tri X-Watch. Unikátny reverzibilné, titán a oceľ automatické hodinky s dvojitým bi-retrográdna hodinách a minútach, čo sa prejavuje Minútu Tourbillon a výkonovou rezervou o vstupnej strane, chronograf okolo zadnej strane. Tento kus predstavený. 10,000.
Lot štyri: BLU Gagarin Platinum cestách Tourbillon. keramické hodinky A singulární platinové hodinky oslavuje 50. výročie historického letu Jurija Gagarina v mieste s 108 minút obiehajúce jednu minútu lietanie Tourbillon, integrálne rotujúce zväčšovacie sklo a 18K zlato ručne ryté mapa sveta vytočiť. Tento kus predstavený. 00000.
Ton 38: Van Cleef \u0026 Arpels, Rolex hodinky quartz Poetic Komplikácie sa Zemou smerom k Mesiacu, Piece výnimočné. 18K biele zlato retrográdna náramkové hodinky s Champlevé smalt číselníku. Tento kus realizovaný. 15000.
Kompletné predaj účinky sa objavia pod ním. pozerať sa na katalógový predaj pre viac informácií o nižšie uvedených ton.
švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky