domov - replík hodiniek
 Panerai robil jeho Radiomir okolnosť v roku 1940 na uspokojenie potrieb drsné v talianskych námorných kománd, ktorí nosili jej replík hodiniek. Tento rok firemné vracia že autentický scenár len na rad moderných Radiomir hodiniek v jeho historickom Selection, medzi nimi aj tento týždeň repliku hodinky sa pozerať na replika omega náramkové hodinky sa Panerai Radiomir 1940 3 Times Oro rosso.
Počiatočné Radiomir watchnamed po svetelného látky patentovaný Panerai generovať svoje voľby čitateľné polnoci debutoval v roku 1936, ktorá má scenár, ktorého oká boli vyrobené z pevných, ohnutých kusov kovových drôtov zváraných pre danú situáciu. Pre triede 1940 nahor, Panerai založil nový scenár s oveľa väčšie a oveľa stabilnejšie výstupky, mletý v presnom bloku ocele, pretože situácia. Zbrusu nová varianta mala tiež oveľa bezpečný postup pre uchytenie popruhu kožený založených na check-out: v ktorom skúsený predtým bolo potrebné šiť kože na báze blízkosti drôtených príloh, nová výstavba pridaný malých otvorov v rámci oka, do ktorého môže byť malé trubky namontované a zavedená do slučky s povrchovou úpravou, s popruhom. Revízia do Radiomir okolností tiež integrovaný mäkšie hrany sedadla v tvare krivky, je väčší a valcové navíjanie korunu, spolu s hrubším všeobecne profilu (15 mm až 17 mm).
(Kliknutím na dole sa pozerať Panerai je videoklip na Radiomir 1940)
Pre ďalšie sledovanie videa, ktorá zahŕňa primárne filmy točené výhradne pre trvania relácie sledovanie videí, kliknite na tejto vyhláške repliku sledujte naše stránky YouTube.
Moderné prípade vášho Radiomir 1940 trikrát Oro Rosso (PAM00515) je o niečo tenšia, ale napriek tomu významný (na 47 mm v priemere) a vyrobený z leštenej 18k 5N ružové zlato, zliatina, ktorá má podstatný podiel medi spolu s trochu platiny. Je to kultivovaný rámik, skrutkovacie korunka pri používaní historickej Panerai OP znak, a jeden 0,4 ​​mm hrubá korund zafírové kryštály, zatiaľ čo v prednej i zadnej strana kopírovať hodinky na predaj , riešiť nonreflective povlakom.
darkish hnedé voľbou, s skromných sekúnd subdial v deväť hodín a dáta okna na 3 0clock je vytvorený vo sendvičovú konštrukciu a štýlu Panerai je, zložený z dvoch nad sebou umiestnených dosiek, ktoré má vrstvu svetelného obsahu medzi nimi, je Panerai inovácia datovania k neskorej 1930. (Kliknite na obrázky pre väčšie obrázky.)
Pohyb je Panerai príručka vinutím kaliber P.3000, formuloval a plne vyvinutý na jej výrobe v Neuchatel vo Švajčiarsku, ktorá ponúka trojdňový elektrickej energie rezervu, ktorá dáva produktu jeho identifikovať. Pohyb, pri pohľade prostredníctvom výstavnej časti hodiniek, dosahuje dlhé elektrickú výkonovú rezervu prostredníctvom dvoch pružinových sudy v poradí. Má rozsiahle kefa hotové mostíky so skosenými hranami spolu s variabilným stabilitou zotrvačnej s mimoriadne veľkou harmónie kolesá (priemer 13,2 mm), oscilujúca s frekvenciou troch Hz. Kaliber P.3000 je obvykle vybavený jednotkou, ktorá umožňuje otvorenou rukou, aby sa v upravenej skoky 1 hodinu a to buď dopredu alebo dozadu.
Panerai Radiomir 1940 tri dni Oro Rosso prichádza s hnedým pásikom krokodílej kože na báze s využitím leštené rose-gold spona. Panerai ponúka tiež verziu v scenári z ušľachtilej ocele (PAM00514) a dva Radiomir 1940 štýlov v podmienkach 42 mm v kovu (PAM00512) alebo ružové zlato (PAM00513), tvorené z Panerai Caliber P.999.
švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky