domov - replík hodiniek
UTTEArnold Syn uvoľňuje svete najtenšie Tourbillon hodinky a demonštruje značky technickú prowessWithin posun, ktorý smelo podčiarkuje jej hodinárstvo zdatnosť a definuje jeho vynaliezavú britského dedičstva, Rolex lacný Arnold Syn odhaľuje pohľad rekordný: na svete najtenší Tourbillon replika hodiniek na trhu k dispozícii v súčasnej dobe spolu s posledným režijné hodinky meria iba eight.34 mm. Celkom nový Utte (odkazovanie na ultratenkých Tourbillon krokovým mechanizmom) je poskytovaná spolu s pohybom A S8200 tejto akcie len two.97 mm hrubé. Táto nová ráže S8200 bol vytvorený, vyrobený a bol plne v byte o značke La Chaux-de-Fonds dielňach. Tento úžasne navrhnutý náramkové hodinky je súčasťou vašej značky Instrument sortiment, ktorý sa mieša presný prístroj s klasickým štýlom.
Utte je majstrovskou ukážkou elegantný štruktúrou a fantastické komplexné zdatnosti. Pohyb S8200, rovnako ako finálny Utte replík hodiniek by konečný výsledok mnohých yrs prieskumu a rastu, replika omega titán Seamaster hodinky a ponúka významné funkcie a vlastnosti, ktoré patrí dvojité barel, vďaka ktorému je možné dosiahnuť, aby osemdesiat hodín elektriny rezervy. Pravdou je, že v prípade, že modelu pustil na vývoj dodatočného Tourbillon, Arnold Syna pracovníci hodinárov a technikov zriadená k záveru, výsledok by mal mať výnimočné vlastnosti, ktoré by mohli zavedené od seba počas replík hodiniek prostredia. Použitím jednej z najviac najmodernejšou technológiou, Arnold Syn tlačil thecreative obálku realizovať tento cieľ, takže získanie hodinky záznam-nastavenie. Utte by najtenšie tourbillon hodinky tam v týchto dňoch pri použití hrúbky okolnosť na eight.34 mm, rovnako ako pohyb, ktorý je s hrúbkou len 2,97 mm. Navyše, zatiaľ čo priemer pohyb je 32 mm je Tourbillon klietka je naozaj masívna 14 mm v priemere v dôsledku toho zaberajú skoro 50% svojho pohybu miesto pre vysokú vernosťou. Aby bolo jasno dlhotrvajúcej elektrina rezerva na najmenej 80 hodín, výrobca realizovala dva sudy ponúknuť naviac konzistentné disk a bezprecedentné elektrickú výkonovú rezervu pre ultra-tenké Tourbillon.
A konečne, aby zahŕňala ďalšie nevšedný eleganciu to teraz veľkolepé pozorovať, Arnold Syn urobil úplne sférický Tourbillon klietka 1 zbavená akýchkoľvek rovných plôch pre akýkoľvek vynikajúci trojrozmerné estetický výsledok. V skutočnosti, cestovanie Tourbillon klietka v skutočnosti nie je vsadený do kalibru, ale ako náhradka stúpa von z pohybu, s voličom, a dosahuje rovnaký vrchol za hodinu a minútu prsty. S okom k každý prvok, rovnako ako motivácia pre harmonické čaro, hodinárov odoberá všetky viditeľné skrutky teda guľovitý tourbillon klietka vyzerá skvele vyvážený. Jediným viditeľné skrutky cez regulátor. V typickom prevedení Arnold Son, krásny pohyb je vyrobený v niklovej striebro a všetky prvky sú ručne skosené, leštený a zdobený.
Utte je súčasťou nástroja výberu Arnolda Syna, čím sa hodinky ľahko rozpoznateľné podľa svojej voľby dizajnu, s off-stred pozíciu v hodinách a minútach povoliť na ukážku iných problémov bez potreby jedného konkrétneho prekrýva pravý opak , Celkom nový Utte riadi touto rozloženie estetiky, pri použití sférické Tourbillon zaberať zmierniť časť ciferníku. Lákavé, nadčasový a stopy od stupňovité scenára, ktorý zužuje sa na vrchole až na dno, naplniť tieto hodinky pomocou strohú eleganciu. Dve jedinečné produkty, s fantasticky rôznych štýlov voľby, každý ktorý má priemer 42 mm okolnostiam 1. tieto typy veľkosti v prístroji Collection.
Utte sa vyrába v oboch 18-karátového zlata karmínovej alebo paládium (s nevšedným zliatiny vnútri hodiniek prostredie). Len asi každý pohyb je dokončený v samom odtieni k obohatiť prípad sfarbenie, a každá obsahuje odlišný vzorka Cotes de Geneve. V 18-karátové zlato karmínovo scenár hodinky domy pohyb postarané v ródia a ozdobená Cotes de Geneve rayonnantes. Tourbillon most na 18-karátového zlata karmínovej Utte je úplne ručne ryté Arnold Syna majstra rytca. Verzia paládium Utte domy šedú NAC postarané pohybu ozdobenú, ktorá má priamy vzorku Cotes de Geneve pre odvážne, moderné príťažlivosti. Na základe vyššie dobe to vyžaduje bdelosť hodinára Arnolda syn na vytvorenie každý zvlášť po ruke, výroba je zakázaná na iba päťdesiat hodiniek každej s dvoma verziami.
vizionár Utte môže byť ideálnym stelesnením Tourbillon krokovým mechanizmom je Haute Horlogerie komplikácie, u ktorej zohral rozhodujúcu úlohu v Arnolda Syna dedičstva. Fantastické hodinár, John Arnold bol aktívnym účastníkom jeden z najúžasnejších partnerstva na planéte progresívneho horology. Po pravde povedané, obaja on a Abraham-Louis Breguet pracoval sústredene spoločne, zdieľať ako svoje znalosti a prenikavosť. Dôkazom ich partnerstva je zvyčajne A.-L. Breguet vôbec prvý Tourbillon escapement namontovať Johna Arnolda No.eleven pohybu, hodinky, ktoré môžu byť objavené práve teraz v londýnskom Britskom múzeu.
John Arnold aj A.-L. Breguet, striebro vrstvený chronometer s Tourbillon a pružinovou zarážkou úniku,
Londýne, Anglicko, 1774 a Paríž, Francúzsko, 1808
© The Trustees od Britského múzea
technických požiadavkách Kaliber: od A S8200
Výnimočná Arnold Son ultratenká mechanický pohyb, jednu minútu cestovanie tourbillon, ručne vinuté, 29 šperky, priemer 32 mm, hrúbka two.97 mm, tourbillon klietka s priemerom 14 mm, elektrina rezerva asi 80 hodín, 21"600 vibrácií/h
Vlastnosti: niekoľko hodín, minút, tourbillon
Motion dekoráciu: 18-karátového červeného zlata situácie prevedenie:
nikel-strieborná pohyb, ródium s nimi manipulovať Haute Horlogerie končiť: výnimočný ručne ryté tourbillon most, ručne skosené mosty s leštenými hrany, vysoko kvalitné kruhový fládrovanie a Côtes de Geneve rayonnantes, blued skrutky so skosenými a zrkadlovo leštený hlavami. Tourbillon klietka: hladený so skosenými hranami a leštené.
Motion dekorácie: paládium okolnosť model:
nikel-strieborná pohyb, NAC šedý zaobchádzať s Haute Horlogerie
končí: ručne skosenými mosty s leštenými hranami, fantastické bicykli fládrovanie a Cotes de Geneve, skrutky s skosený a zrkadlovo leštené hlavy. Tourbillon klietka: hladený so skosenými hranami a leštené.
Dial farby: striebristo-biele Côtes de Geneve rayonnates a strieborné opálové/svetlosivá Côtes de Geneve a strieborné opálové
Scenár: 18-karátového zlata purpurový/paládium, priemer 42 mm, vyklenutý zafírové s antireflexnou vrstvou na oboch týchto stranách, zadný kryt priehľadný zafír, vode odolný až tridsať metrov
remienok: ručne šitý čiernej alebo hnedej krokodílej kože
Minimálna séria: 50 hodinky za referenčných
Referencie:
1UTAR.S01A.C120A 18 karátového červeného zlata situácie, striebristo-biele Côtes de Geneve rayonnates vytočiť
1UTAG.S03A.C121G paládium prípad, svetlo šedá Cotes de Geneve voľbou
Pridal byWatchMundi
švajčiarske hodinky nákupný
švajčiarske hodinky priamy
Tag Heuer Aquaracer kaliber hodiniek
Tag Heuer Aquaracer karibskej mimoriadne vydanie hodiniek
Tag Heuer Aquaracer z nerezovej ocele hodinky
Tag Heuer Aquaracer hodinky
Tag Heuer Carrera recenziu hodinky
Tag Heuer Carrera tachometer chronograf Pánske sledovať
Tag Heuer kože hodinky kapela
Tag Heuer odkaz automatické hodinky